در حال بارگذاری محتوا ...

به‌روزرسانی امکانات ویرایش تصاویر در واتس‌اپ (Whatsapp)

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری ساینس، پلتفرم واتس اپ در حال حاضر امکان ترسیم روی رسانه های مختلف را در اختیار کاربران قرار داده است ولی اجازه تغییر قلم مورد استفاده را نمی دهد. اکنون این شرکت تصمیم گرفته است گزینه های جدیدی را برای قلم مورد استفاده در ویرایش ارائه کند.

پلتفرم واتس اپ اخیرا شروع به ارائه یک به روزرسانی جدید از طریق نسخه بتای Google Play کرده است که نسخه نرم‌افزار آنرا به ۲.۲۲.۳.۵ ارتقا می دهد. با وجود اینکه هنوز ابزارهای ویرایشی جدید در اختیار کاربران قرار نگرفته، در این به روزرسانی، اشاره هایی به آن شده است.

بر اساس تصاویر منتشر شده، این ابزارهای ویرایشی، دو قلم جدید را اضافه می کنند که قابلیت تغییر ضخامت را دارند. همچنین واتس اپ در حال توسعه یک ویژگی جدید است که امکان تار کردن تصاویر را پیش از ارسال آنها فراهم می کند. این ویژگی در حال حاضر مورد استفاده کاربران سیستم عامل iOS قرار می گیرد و واتس اپ قصد دارد این قابلیت را برای کاربران اندروید نیز فراهم کند.

انتظار میرود این ویژگی ها در به روزرسانی های بعدی واتس اپ در اختیار عموم کاربران قرار گیرد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مطالب …

گروه برنامه نویسی کاکتوس با هدف ایجاد زیرساخت و آنلاین سازی کسب و کارها ایجاد شد. بنابراین به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود پیدا کرده و با تمام توان برای بهبود شرایط کسب و کارها در کشور تلاش می کند.

آیکون های اجتماعی